KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509188

nr 1250 9188

Kalle Hedberg

(1894-1959), Sverige

Oljemålning, Oväder, ej signerad, kvarlåtenskapsstämpel a tergo 1963. Olja på pannå, 39x45

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:38:51

Kalle Hedberg

Läs mer om Kalle Hedberg